KONST / Litografier / Grafiskt blad 14256001
nr 1425 6001
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Cirkus". Signerad, numrerad 4/50. Bildmått: 28X38cm, oramat löst blad
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:12:49